Jasełka w Gminie Szczawin Kościelny

W piatek 16 grudnia 2016r.  w Domu Weselnym w Stefanowie Suserskim odbyła sie wigilia aktywnych społeczności w Gminie Szczawin Kościelny.

Na Wigiliii zgromdzili się radni sołtysi, pracownicy urzędu i jednostek podległych, kierownicy jednostek organizacyjnych,  członkinie Stowarzyszenia Kobiet Gminy Szczawin Kościelny, seniorzy ze Szczawińskiego Klubu Seniora, księża.

 

Wigilia była wyjatkowa, ponieważ jasełka przygotowali Seniorzy ze Szczawińskiego Klubu Seniora pod kierunkiem p. Anny Kowalczyk.

Po obejrzeniu przepięknej inscenizacji jasełkowej i wysłuchaniu życzeń skierowanych do mieszkańców przez Wójta Gminy Jerzego Sochackiego oraz księży,  mieszkańcy dzielili się opłatkiem i kosztowali specjałów wigilijnych.

To już czwarta Wigilia aktywnych społeczności w gminie Szczawin Kościelny.

Spotykania w tak szerokim gronie aktywnych mieszkańców Gminy Szczawin Kościelny służą zaciesnieniu relacji społecznych.  Aby  w tym przedświątecznym czasie  ludzie, któtzy tworzą na codzień tę gminną społeczność i aktywnie dla niej działają mogli złożyć sobie życzenia i  przełamać się opłatkiem.(ech)

 

Poniżej realacja filmowa z jasełek w Gminie szczawin Kościelny

Jasełka w Gminie Szczawin Kościelny - Film

 Fatal error: Cannot redeclare niedowidzacy() (previously declared in /home/szczawin/public_html/actions.php:4) in /home/szczawin/public_html/niedowidzacy.php on line 36