Podsumowanie 2018 roku przez gostynińskich policjantów

Szanowni Mieszkańcy,

w dniu 23.01.2019r. w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę gostynińskich policjantów. W spotkaniu uczestniczyli: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs.       w Radomiu mł.insp. Mirosław Jedynak, Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski, Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski, Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki Gabriel Wieczorek, Wójtowie gmin powiatu gostynińskiego – Barbara Stępniak, Krzysztof Woźniak i Edmund Zieliński, a także pracownicy i policjanci.

Na spotkaniu zostały omówione następujące tematy: podsumowanie pracy policjantów pionu kryminalnego, kierunki pracy i zadania dla funkcjonariuszy na 2019 rok,  stan bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz efekty  pracy i działań profilaktycznych prowadzonych przez policjantów Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego.

W załączniku przedstawiamy zagrożenia przestępczością na terenie gminy Szczawin Kościelny i Pacyna (Informacja) oraz bezpieczeństwo w uruchu drogowym (Informacja 1)

Załączone pliki:

  1. Informacja
  2. Informacja 1