SZUKAMY CHĘTNYCH DO ADOPCJI PSÓW

Gmina Szczawin Kościelny składa podziękowania za wsparcie i owocną współpracę FUNDACJI DLA ZWIERZĄT ANIMAL GHOST, Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin CZTERY ŁAPY ŻYCHLIN oraz WOLONTARIUSZOM dzięki, którym udało nam się znaleźć kochające domy dla 9 naszych psów przebywającym w Schronisku w Kotliskach.

Psy zostały odłowione na przełomie kilku lat z terenu gminy Szczawin Kościelny. Nie wiemy o nich zbyt wiele. Wiemy natomiast, że żaden psiak nie powinien do końca życia siedzieć w schroniskowym boksie.

DRODZY CZYTELNICY zachęcamy do kolejnych adopcji psów pochodzących z terenu Gminy Szczawin Kościelny a przebywających w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt Domowych „Przyjaciel” w Kotliskach 13, 99-300 Kutno.

Może ktoś szuka ? Może zna właściciela?

A może ktoś z waszych znajomych o dobrym serduszku zechce któremuś podarować dom i wyciągnąć ze schroniska?

Decydując się na adopcję psa otrzymują Państwo PRZYJACIELA i STRÓŻA. Dodatkowo każdy z psów jest zadbany, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany/ wysterylizowany oraz posiada chip.

Wesprzemy nowych właścicieli psów adoptowanych psów z terenu Gminy Szczawin Kościelny wyprawką na dobry start zafundowaną przez:

- Urząd Gminy w Szczawinie Kościelnym duży worek karmy Premium,

- Gabinet Weterynaryjny PETKO i HOTEL U WETERYNARZY z Żychlina zapewnia: pierwsze szczepienie przeciwko wściekliźnie; pierwsze odrobaczenie; pierwszą wizytę,

- Sklep Zoologiczny ANIMALS Kutno (galeria Carrefour) : miski, zabawki, rabaty na zakupy.

Proszę o kontakt z nr tel. 24 235 15 17.